Drevenica Orava, chata v nádhernom prostredí dediny Oravská Lesná.

+421 908 091 552     info@drevenicaorava.sk

Cenník Drevenica Orava

Chata sa prenajíma ako celý objekt. Minimálna dĺžka pobytu je 2 noci.

Letná sezóna : júl-august – 110 € / noc      Zimná sezóna : november – marec – 120 € / noc

Mimo sezóny – 100 €/noc

Zľavy : mimo sezóny,  pri 3 a menej hostí, pobyte 4 a viac nocí

Ku každému pobytu je zdarma : 10 kapslí do kávovaru, uteráky, jednorázové zubné kefky a papuče, šampón, papierové utierky, toaletný papier, hubky a prostriedok na umývanie riadu, tablety do umývačky riadu.

Drevenica Orava popis

Ubytovanie je zabezpečené v dvoch trojlôžkových izbách (jedna menšia, jedna veľká), každé lôžko môže byť použité samostatne alebo spojené do manželskej postele. Postele sú drevené, pevné, vybavené kvalitným matracom , paplónmi a vankúšmi prateľnými na 95°C a kvalitnými hotelovými obliečkami, čistené a prané v čistiarni na 90°C. Zariadenie chaty je drevené, jednoduché na údržbu, aby sme Vám vždy vedeli zaručiť, že prídete do max. čistého prostredia.

Drevenica je umiestnená na kopci Bučiná, cca 600 m od vrchnej stanice lyžiarskeho strediska Orava snow. V okolí je možné podnikať rôzne výlety na bicykli, túry, prechádzky, hubárčiť, lyžovať a oddychovať pri nádhernom výhľade na celú obec. Chata má inteligentné elektrické vykurovanie, čím sa dá zabezpečiť stála požadovaná teplota, je vybavená elektrickým ohrevom vody, vlastnou studňou s upravenou pitnou vodou, má vlastné parkovisko. Na prízemí je vstupná chodba, kuchyňa s elektrickou varnou doskou, chladničkou s mrazničkou, teplovzdušnou rúrou, kanvicou na varenie vody, digestorom, kávovarom Tchibo a kompletným vybavením riadom : taniere, poháre, šálky, poháre na víno, príbory, hrnce, náradie na varenie. Kúpelňa je so sprchovacím kútom a wc. Na prízemí je veľká oddychová obývacia izba so sedačkou, kobercom pre deti a jedálenským stolom. 

Súčasťou vybavenia je televízor a a neobmedzená wifi.

Na poschodie vedie drevené schodisko a na poschodí sú dve izby s 3 lôžkami + wc s umývadlom a zrkadlom.

Vonku je drevené sedenie, terasa, ohnisko. Zabaviť sa môžete hraním volejbalu, futbalu, deti na hojdačke, pieskovisku. Futbalová a volejbalová lopta sú k dispozícii, tiež lietajúce taniere. Súčasťou je veľký pozemok a nádherný výhľad na okolie. 

K dispozícii je kotlina s kotlíkom na varenie guľášu a grilovacou panvicou. Chata má dostatočnú zásobu dreva, hosťom je k dispozícii bez ďalšieho poplatku 🙂 .

15 minút pešo alebo 5 min autom je centrum obce s historickým dreveným kostolom, veľkým obchodom  Jednota, reštauráciou, pizzeriou, barom.

 

ubytovanie orava