Vítame Vás na stránke novovybudovanej drevenice Orava v nádhernom prostredí dediny Oravská Lesná.

Ubytovanie je zabezpečené v dvoch trojlôžkových izbách (jedna menšia, jedna veľká), každé lôžko môže byť použité samostatne alebo spojené do manželskej postele. Postele sú drevené, pevné, vybavené kvalitným matracom segum, paplónmi a vankúšmi prateľnými na 95°C a kvalitnými hotelovými obliečkami, čistené a prané v čistiarni na 90°C. Zariadenie chaty je drevené, jednoduché na údržbu, aby sme Vám vždy vedeli zaručiť, že prídete do max. čistého prostredia.

Drevenica je umiestnená na kopci Bučiná, cca 600 m od vrchnej stanice lyžiarskeho strediska Orava snow. V okolí je možné podnikať rôzne výlety na bicykli, túry, prechádzky, hubárčiť, lyžovať a oddychovať pri nádhernom výhľade na celú obec. Chata má inteligentné elektrické vykurovanie, čím sa dá zabezpečiť stála požadovaná teplota, je vybavená elektrickým ohrevom vody, vlastnou studňou s upravenou pitnou vodou, má vlastné parkovisko. Na prízemí je vstupná chodba, kuchyňa s elektrickou varnou doskou, chladničkou s mrazničkou, teplovzdušnou rúrou, kanvicou na varenie vody, digestorom, kávovarom Tchibo a kompletným vybavením riadom : taniere, poháre, šálky, poháre na víno, príbory, hrnce, náradie na varenie. Kúpelňa je so sprchovacím kútom a wc. Na prízemí je veľká oddychová obývacia izba so sedačkou, kobercom pre deti a jedálenským stolom. 

Súčasťou vybavenia je televízor a a neobmedzená wifi.

Na poschodie vedie drevené schodisko a na poschodí sú dve izby s 3 lôžkami + wc s umývadlom a zrkadlom.

Základná cena leto 100€ noc / objekt , zima 110 € noc / objekt. Cena každého pobytu je na základe dohody, informujte sa :). Rezervácia na email : info@drevenicaorava.sk , alebo na tel :  0908 091 552,  záloha vopred 50 €.

Ku každému pobytu je zdarma : 10 kapsúľ do kávovaru, tuhé mydielko a toaletný papier pre každú osobu, rolka papierových utierok na každý deň pobytu.

Info o obsadenosti a podrobnostiach na : info@drevenicaorava.sk, 0908 091 552.